Πανελλήνια Συνάντηση 2014

Αρχείο Συναντήσεων της HellasWeather (Πανελλήνιες κ.α.)

Re: Πανελλήνια Συνάντηση 2014

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Σάβ 08 Φεβ 2014, 18:36

Πάμε δυνατά για την μεγαλύτερη και κυριότερη συνάντηση των φίλων του
καιρού!

Προσοχή μην σκίσετε κανένα καλτσόν! Χωρίς σημαίες και με 20 άτομο χλωμό το κόβω..

Τσάγια (όχι αυτά των Άγγλων)
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό xionopatriarxis » Σάβ 08 Φεβ 2014, 19:06

Hengeo έγραψε:
καιρού!

Προσοχή μην σκίσετε κανένα καλτσόν! Χωρίς σημαίες και με 20 άτομο χλωμό το κόβω..

Να τονίσουμε βέβαια ότι τις σημαίες τις έχει υπεξαιρέσει ο Σεβαστός, το δε αδίκημα δεν έχει παραγραφεί ακόμα. Πλάκα θα έχει να σε δούμε με χειροπέδες!
Ὁ Λυγκηστίδος, Πελαγονίας καί Νοτίου Αἵμου, Ἀλέξανδρος
Άβαταρ μέλους
xionopatriarxis

Δημοσίευσηαπό christosz » Σάβ 08 Φεβ 2014, 19:13

xionopatriarxis έγραψε:
Hengeo έγραψε:
καιρού!

Να τονίσουμε βέβαια ότι τις σημαίες τις έχει υπεξαιρέσει ο Σεβαστός, το δε αδίκημα δεν έχει παραγραφεί ακόμα. Πλάκα θα έχει να σε δούμε με χειροπέδες!

Νομιζα ότι υπήρχε διαχωρισμός κράτους-εκκλησιας πατριάρχα!!!! Ας επικεντρωθείτε στο να εχει χιόνι στη συνάντηση και αφηστε τις παλιές σημαίες που ούτως ή αλλως γράφουν yahoo και όχι hellasweather.gr :P :P
Χρήστος
Άγιοι Αναργυροι
Άβαταρ μέλους
christosz

Δημοσίευσηαπό Λεβέντη Έλλη » Σάβ 08 Φεβ 2014, 20:18

καλησπέρα παιδιά δε λένε όποιος βιάζεται σκοντάφτει??έτσι και εγώ βιάστηκα να απαντήσω πως θα παρευρεθώ και σκόνταψα και μεταφορικά και κυριολεκτικά!!!Δυστυχώς θέματα υγείας με βγάζουν από τα ρούχα μου....όλα αυτά έγιναν την προηγούμενη εβδομάδα,όλα ξεκίνησαν αφού γλύστρισα εξ'ιδίου ύψους όπως αναφέρεται στον ιατρικό μου φάκελο αλλά ήμουν τυχερή στην ατυχία μου καθώς έτσι ανακάλυψα άλλο πρόβλημα υγείας το οποίο προφανώς το είχα και το αγνοούσα τώρα παίρνω αντιβίωση και σε 10 μέρες θα κάνω επανάληψη....με αξονικές,υπερήχους κλπ κλπ!!!Δε λένε κάνεις σχέδια και γελάει ο θεός??ξέρετε πόσο πολύ ήθελα να έρθω είμαι ανασφάλιστη και μου στοίχησαν όλα αυτά 230 ευρώ!!!! :o
Τέλος πάντων να περάσετε τέλεια,θα μου λείψετε πάρα πολύ και εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα.....
Φιλιά σε όλους και πείτε και ένα τραγούδι και για μένα
Λεβέντη Έλλη

Δημοσίευσηαπό xionopatriarxis » Σάβ 08 Φεβ 2014, 21:59

Λεβέντη Έλλη έγραψε:καλησπέρα παιδιά δε λένε όποιος βιάζεται σκοντάφτει??έτσι και εγώ βιάστηκα να απαντήσω πως θα παρευρεθώ και σκόνταψα και μεταφορικά και κυριολεκτικά!!!Δυστυχώς θέματα υγείας με βγάζουν από τα ρούχα μου....όλα αυτά έγιναν την προηγούμενη εβδομάδα,όλα ξεκίνησαν αφού γλύστρισα εξ'ιδίου ύψους όπως αναφέρεται στον ιατρικό μου φάκελο αλλά ήμουν τυχερή στην ατυχία μου καθώς έτσι ανακάλυψα άλλο πρόβλημα υγείας το οποίο προφανώς το είχα και το αγνοούσα τώρα παίρνω αντιβίωση και σε 10 μέρες θα κάνω επανάληψη....με αξονικές,υπερήχους κλπ κλπ!!!Δε λένε κάνεις σχέδια και γελάει ο θεός??ξέρετε πόσο πολύ ήθελα να έρθω είμαι ανασφάλιστη και μου στοίχησαν όλα αυτά 230 ευρώ!!!! :o
Τέλος πάντων να περάσετε τέλεια,θα μου λείψετε πάρα πολύ και εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα.....
Φιλιά σε όλους και πείτε και ένα τραγούδι και για μένα

Περαστικά Έλλη! Πάνω απ' όλα η υγεία και ευκαιρίες για συναντήσεις θα έχουμε πολλές. ;)
Άβαταρ μέλους
xionopatriarxis

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Σάβ 08 Φεβ 2014, 22:24

xionopatriarxis έγραψε:
Hengeo έγραψε:
καιρού!

Και ξέρεις τώρα τα έκανα επάνω μου, τρέχω στην τουαλέτα :lol:
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό xionopatriarxis » Σάβ 08 Φεβ 2014, 22:56

Hengeo έγραψε:
xionopatriarxis έγραψε:
Hengeo έγραψε:
καιρού!

Και ξέρεις τώρα τα έκανα επάνω μου, τρέχω στην τουαλέτα :lol:

Τρέχα, τρέχα... εμείς θα σε περιμένουμε. Τέτοιο σώου δεν το χάνουμε! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
xionopatriarxis

Δημοσίευσηαπό saroglid » Κυρ 09 Φεβ 2014, 0:07

Nick Gkikas έγραψε:
Δημήτρη κάνε κάτι με τα συστήματα εκεί που βρίσκεσαι, είσαι σε κομβικό σημείο....ξέρεις εσύ!!! :D
Επίσης φέρε κι ένα τάβλι... :D

Τι να κάνω ρε Νίκο? Με χαλασμένα υλικά φαγητό δεν γίνεται. +7 αυτή 'εχουμε αυτή την ώρα και δυστυχώς αυτό χάλι με τα χαμηλά στον Ατλαντικό συνεχίζεται. Πίστευα οτι κάτι θα άλλαζε αρχες αυτού του μήνα αλλα πάπαλα.

Οσο για το τάβλι, κάτι θα γίνει αλλα να ξέρεις οτι τελευταία το εχω γυρίσει σε πιο κουλτουριάρικα παιχνίδια (σκάκι) :ugeek:

Διακάκη αμα χωράει στις βαλίτσες θα το φέρω! :D
Δημήτρης Σαρογλίδης
Stavanger, Norway
Άβαταρ μέλους
saroglid

Δημοσίευσηαπό teddyk » Κυρ 09 Φεβ 2014, 11:49

saroglid έγραψε:
Nick Gkikas έγραψε:
Δημήτρη κάνε κάτι με τα συστήματα εκεί που βρίσκεσαι, είσαι σε κομβικό σημείο....ξέρεις εσύ!!! :D
Επίσης φέρε κι ένα τάβλι... :D

Τι να κάνω ρε Νίκο? Με χαλασμένα υλικά φαγητό δεν γίνεται. +7 αυτή 'εχουμε αυτή την ώρα και δυστυχώς αυτό χάλι με τα χαμηλά στον Ατλαντικό συνεχίζεται. Πίστευα οτι κάτι θα άλλαζε αρχες αυτού του μήνα αλλα πάπαλα.

Οσο για το τάβλι, κάτι θα γίνει αλλα να ξέρεις οτι τελευταία το εχω γυρίσει σε πιο κουλτουριάρικα παιχνίδια (σκάκι) :ugeek:

Διακάκη αμα χωράει στις βαλίτσες θα το φέρω! :D

Δημήτρη μάλλον κάτι έκανες εκει πάνω κ έχει τσαντιστεί ο κυριούλης κ δε σας στέλνει το "λευκό"!!

Μάλλον πρέπει να γίνουν ειδικές δεήσεις σε ολη την Ευρώπη απο πάνω προς τα κάτω..μπας κ δουμε καμία λευκή μέρα!!
Κρίμα που δε θα είσαι στην παρέα μας αλλά να ξέρεις οτι σε σκεφτόμαστε κ θα ναι σαν να σαι μαζί μας!!

Να προσέχεις κ να προσεύχεσαι για το τιμημένο!!

Τεό
[b][i][color=#0000BF]Ted Kalyvas-Derdemezis[/color]
[/i][/b][color=#0000FF]Athens-Kifissia-290m[/color]

[i][color=#FF0040]http://www.cyclogenesis.gr/kifissia , http://weatherace.blogspot.com/[/color][/i]
Άβαταρ μέλους
teddyk

Δημοσίευσηαπό saroglid » Κυρ 09 Φεβ 2014, 14:57

teddyk έγραψε:
Κρίμα που δε θα είσαι στην παρέα μας αλλά να ξέρεις οτι σε σκεφτόμαστε κ θα ναι σαν να σαι μαζί μας!!

Να προσέχεις κ να προσεύχεσαι για το τιμημένο!!

Τεό

Τεοοοοοοοοο, έγραψα οτι θα έρθω. και περιμένω τις εκπληξεις που ετοιμάζεις.
Θα φέρω και το τιμημένο ρε μαζί μου. Τώρα πακετάρω τα καλούδια του Διακάκη!
Μόνο αμα πέσει το αεροπλάνο δεν θα έρθω...!
Δημήτρης Σαρογλίδης
Stavanger, Norway
Άβαταρ μέλους
saroglid

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συναντήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης