Συνάντηση Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2012

Αρχείο Συναντήσεων της HellasWeather (Πανελλήνιες κ.α.)

Re: Συνάντηση Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2012

Δημοσίευσηαπό Stratis_V » Κυρ 21 Οκτ 2012, 17:33

Καλησπέρααααα !

Τα εύσημα στο Νίκο για την οργάνωση της χθεσινής απαραίτητης και ουσιαστικής συνάντησης και βέβαια για το φαγητό.
Ο έρωτας ΚΑΙ για τη λίστα μας περνάει από το στομάχι !!!
Στρατής Βουγιούκας
Δάσος Χαϊδαρίου
Άβαταρ μέλους
Stratis_V

Δημοσίευσηαπό LeoP » Κυρ 21 Οκτ 2012, 17:50

Με το Real World Paint Μαρία. Ωστόσο δεν είναι και τόσο καλό το υδατογράφημα. Είναι μάλλον πρόχειρο.

Maria K έγραψε:
LeoP έγραψε:Πραγματικά πολύ δυνατή η συνάντησή μας σήμερα. Τα είχε όλα, κουβεντούλα, ωραίο φαγητό, διάλογο έξω από τα δόντια, ιδέες και παράπονα. Ακούστηκαν πάρα πολλά σε ένα πολύ καλό κλίμα. Αναθεώρησα κι εγώ αρκετές από τις απόψεις μου που έχουν την τάση να αποκτούνται όταν βλέπω γραφές μόνο στο διαδίκτυο χωρίς να βλέπω ζωντανά πρόσωπα. Και σε ανώτερα λοιπόν!

Εδώ οι καλύτερες φωτογραφίες που τράβηξα. Αυτοί που δεν είναι μέσα μπορούν να παραπονούνται όσο θέλουν αλλά... όταν στο ένα χέρι είναι το κρασί και στο άλλο το πιρούνι άντε να τα σκεφτείς όλα...

viewtopic.php?f=10&t=761&p=11053#p11053

Πολύ ωραίες! Μου άρεσε και το υδατογράφημα. Με ποιο πρόγραμμα το έφτιαξες;
Άβαταρ μέλους
LeoP

Δημοσίευσηαπό Nick Gkikas » Κυρ 21 Οκτ 2012, 17:56

Μεγάλη συνάντηση προέκυψε η χθεσινή, με 27 άτομα συνολικά και πράγματι γουρλίδικη. Όσοι μείναμε στο τέλος, παρατηρήσαμε την αλλαγή του καιρού, βοριάς ξεκινησε την ώρα που φεύγαμε λες και περίμενε εμάς για να ξεκινήσει!
Στενοχωρηθηκα για τους φίλους που δεν ήρθαν γιατί έχασαν καλό και φθηνό φαγητό, ωραίο χώρο, και μια πολύ ομορφη και γεμάτη συνάντηση.
Εύχομαι στις επόμενες συναντήσεις μας να είμαστε ακόμη περισσότεροι γιατί όπως ήδη γράφτηκε οι συναντήσεις δειχνουν την πραγματική hellasweather, αυτή είναι η δύναμή της κοινότητάς μας!
Εκτός του οτι περάσαμε καλά, έγινε και μια ουσιαστική συζήτηση η οποία με την βιντεοσκόπηση του Γιώργου, θα πρέπει να μεταφερθεί πλέον και διαδικτυακά. Αφιερώστε όσοι δεν ήρθατε και οσοι ενδιαφέρεστε για την κοινότητά μας και την εξέλιξή της στο μέλλον, λίγο χρόνο για τα βίντεο. Εκτός από το κλίμα της συνάντησης θα δείτε και τί ειπώθηκε, σημαντικό για την εξέλιξη της κουβέντας κι εδώ!
Τα καλύτερα έρχονται!!
Ψάξε μονοπάτι απάτητο, απ τα βλέφαρα διώξε τον ύπνο,
Φιλα τους προδότες σου στο δείπνο, χάραξε πορεία για το Άρρητο....
Άβαταρ μέλους
Nick Gkikas
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Κυρ 21 Οκτ 2012, 18:10

Μεγαλειώδης συνάντηση χθες το βράδυ, συναντηθήκαμε περί τα 30 άτομα, κουβεντιάσαμε, φάγαμε, ήπιαμε και γενικά αναβίωσε το old time classic παρεϊστικο κλίμα της hellasweather! Πραγματικά μου άρεσε πολύ η συνάντηση αυτή, θυμήθηκα παλιές καλές στιγμές και ελπίζω να το επαναλάβουμε σύντομα! Ένα ευχαριστώ στο Νίκο (που κάτι έλειπε από το πρόσωπό του χθες βράδυ :P ) για την πρόταση και το μέρος. Πάμε για άλλα ;)

Κάποιες φωτογραφίες που τράβηξα της έβαλα στην Gallery:

http://www.hellasweather.gr/hellasweather/viewtopic.php?p=11088#p11088
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό Edward N. Lorentz » Κυρ 21 Οκτ 2012, 18:51

Άλλη μια όμορφη συνάντηση έγινε εχτές. Χάρηκα πολύ που βρέθηκα μαζί σας.
Είμαι περήφανος που είμαι μέλος σε αυτόν τον χώρο. Και θα δείτε ότι ο Νοέμβρης
θα είναι χειμωνιάτικος μήνας με αρκετό κρυο και χιόνια στα ημιορεινά της αττικής.
Η λίστα και ο καιρός έλυσαν τα ψυχολογικά τους προβλήματα χτες.... :lol:
Edward N. Lorentz

Δημοσίευσηαπό ggerakaris » Κυρ 21 Οκτ 2012, 19:10

Edward N. Lorentz έγραψε:Άλλη μια όμορφη συνάντηση έγινε εχτές. Χάρηκα πολύ που βρέθηκα μαζί σας.
Είμαι περήφανος που είμαι μέλος σε αυτόν τον χώρο. Και θα δείτε ότι ο Νοέμβρης
θα είναι χειμωνιάτικος μήνας με αρκετό κρυο και χιόνια στα ημιορεινά της αττικής.
Η λίστα και ο καιρός έλυσαν τα ψυχολογικά τους προβλήματα χτες.... :lol:

Η ψυχανάλυση τελικά έχει αποτελέσματα. Τώρα βέβαια δεν ξέρω ο καημένος ο Nnoe τι θα κάνει με τη διαφαινόμενη μείωση της ζήτησης των περιβόητων μουφοχαπιών του...!!! :D
Γερακάρης Γιώργος
Ελεούσα Ιωαννίνων Υψόμ. 540 m

http://users.otenet.gr/~oejhtc/
Άβαταρ μέλους
ggerakaris

Δημοσίευσηαπό nNoe » Κυρ 21 Οκτ 2012, 19:34

Ο Νοe Προς το παρων ,εχει φορτισει καμερες και περιμενει τις αποψινες καταιγιδες...(σωστα τα λεω Αγγελεεε? εεε,,Αγγελεεεε??) και κανει τα βιντεο απο χτες ,τα οποια θα ειναι ετοιμα αυριο τελικα,μιας και ολα πηγαν στραβα,και ειναι απιθανο να ειναι ετοιμα αποψε :( :( .Αυριο τα ξημερωματα το βλεπω ν ανεβαινουν.
*nNoe*

http://armenistis87b.blogspot.com/

"Ιn Hellasweather,we trust"
Άβαταρ μέλους
nNoe

Δημοσίευσηαπό thanosNiraklio » Κυρ 21 Οκτ 2012, 19:39

Eπιτέλους τα κατάφερα να βρεθω σε μια συνάντηση της ΗW και να γνωρίσω απο κοντα αρκετούς από εσάς.
Πολύ καλή και ζεστη παρεα σε σωστό μέρος με ωραίους μεζέδες :D
Αυτές οι συναντήσεις μικρές ή μεγάλες κάνουν καλό στην κοινότητα μας.
thanosNiraklio

Δημοσίευσηαπό Edward N. Lorentz » Κυρ 21 Οκτ 2012, 19:54

nNoe έγραψε:Ο Νοe Προς το παρων ,εχει φορτισει καμερες και περιμενει τις αποψινες καταιγιδες...(σωστα τα λεω Αγγελεεε? εεε,,Αγγελεεεε??) και κανει τα βιντεο απο χτες ,τα οποια θα ειναι ετοιμα αυριο τελικα,μιας και ολα πηγαν στραβα,και ειναι απιθανο να ειναι ετοιμα αποψε :( :( .Αυριο τα ξημερωματα το βλεπω ν ανεβαινουν.

Μωρέ θα φορτώσει αρκετά αλλά εγώ δεν έχω νεότερα για αυτή την διαταραχη.
Σίγουρα μέχρι το πρωϊ στις 8 θα έχει όλος ο νομός επηρεαστεί. Ελπίζω στο διάστημα
23 με 02 σήμερα να πάρουμε μια πρώτη γεύση. Απλά αυτά τα λέω με όσα είχα δει προχτές :lol:
Edward N. Lorentz

Δημοσίευσηαπό nNoe » Κυρ 21 Οκτ 2012, 20:00

...Νατα μας-νατα μας........χτες ητανε 9-1 τωρα βλεπω πηγε 11-3 και προστεθηκε και η μαγικη λεξη ΠΡΩΙ συνοδεια τοου επισης ΜΑΓΙΚΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ 8/////δε ξεχναμε φυσικα οτι αυριο ειναι ΕΡΓΑΣΙΜΗ και ΔΕΥΤΕΡΑ.. και σα να βλεπω το περυσινο εργο σ επαναληψη....και δε ξερω τι πεταξω στην οθονη ....
*nNoe*

http://armenistis87b.blogspot.com/

"Ιn Hellasweather,we trust"
Άβαταρ μέλους
nNoe

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συναντήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης