ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΛΙΣΤΑΣ - ΚΑΦΕΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!

Αρχείο Συναντήσεων της HellasWeather (Πανελλήνιες κ.α.)

Re: ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΛΙΣΤΑΣ - ΚΑΦΕΔΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!

Δημοσίευσηαπό Nick Gkikas » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 0:45

Λοιπόν να δώσω και λίγο κοκο απ τη συνάντηση στο Athens Mall στον Αγιο Δημήτριο. BTW η περιοχή είναι χιονο-όριο.
Οι συναντήσεις είναι ΑΝΤΙΔΟΤΟ στη μιζέρια της κρίσης. Πάντα γεμάτες και δυνατές.

Ζεύγος Γερακάρη
Εικόνα

Εκτός του ζεύγους, Μαρία Καββαδία τέρμα αριστερά, Γιώργος Σεβαστός τέρμα δεξιά:
Εικόνα

και απ την άλλη μέρια του τραπεζιού Κώστας Γρατσίας αριστερά και Γιώργος Γκουρνέλος δεξιά (ο οποιος θα πει πως πάλι χοντρός βγαινει στις φωτογραφίες παρόλο που προσπάθησα να μην τον βγάλω απο μπροστά...)
Εικόνα

οι άλλοι δύο, ο Δημήτρης ο Παπασταθόπουλος και....η μεγάλη έκπληξη! Άρμεν Αρσακιαν (τέρμα αριστερά) πρώην Ξάνθη, νυν μεταγραφή στην Αθήνα, η οποία ομολογουμένως χρειάζεται λίγο περισσότερο κρύο στις ψυχρές εισβολές της! :D Θα πάμε καλά φέτος, έχουμε δυνατή ομάδα!
Εικόνα

και σε πιο κοντινό:
Εικόνα

Να μην παραλείψω να ευχηθώ και δημόσια ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ στον Γιώργο το Σεβαστό που μας κέρασε γλυκάκια για το γεγονός της απελευθέρωσής του!!
Η δε Μαρία, μας γλύκανε κι αυτή, με το γαλακτομπούρεκό της, σε σπέσιαλ συνταγή.Πολύ καλό!!!

χρωστάω φωτο απ τη συνάντηση στην Ηλιούπολη κάλλιο αργά παρά ποτέ. Επιστρέφω.
Ψάξε μονοπάτι απάτητο, απ τα βλέφαρα διώξε τον ύπνο,
Φιλα τους προδότες σου στο δείπνο, χάραξε πορεία για το Άρρητο....
Άβαταρ μέλους
Nick Gkikas
Site Admin

Δημοσίευσηαπό christosz » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 12:09

Δεν προλαβα να ερθω! :cry:
Ειχε επισκεπτηριο ενας φιλος χτες που μπηκε στρατο και μετα ειχαμε κανονισει για φαγητο και δεν προλαβα... Δεν πειραζει, την επόμενη φορα! ;)
Χρήστος
Άγιοι Αναργυροι
Άβαταρ μέλους
christosz

Δημοσίευσηαπό nNoe » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 12:17

Ποιος σας ειπε οτι δε πειραζει που δε ηρθατε?Κομμενα αυτα απο δω κ περα. :lol: :lol: Απο δω και στο εξης,θα παιρνουμε απουσιες και η περιοχη που ανηκει οποιος δε ερχεται ΔΕΝ θα εχει τη συμπασταση των υπολοιπων.Και ειναι -πιστεψτε με-πολυ σκληρο πραμα η μοναξιαααα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (ειδικα κατι Νεα Ηρακλεια ,κατι Αγιοι Αναργυροι,κατι Φαληρα που βλεπουν συνεχεια βροχες....)
*nNoe*

http://armenistis87b.blogspot.com/

"Ιn Hellasweather,we trust"
Άβαταρ μέλους
nNoe

Δημοσίευσηαπό gratsias » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 15:02

Καλησπέρα σε όλους.

Πάντα οι συναντήσεις μελών της λίστας είναι μια ευκαιρία να βρεθεί κανείς από κοντά με ανθρώπους που μοιράζονται την αγάπη για τον καιρό. Το ίδιο συνέβη και χτες. Ένα όμορφο διάλειμα στην καθημερινότητά μας, το οποίο εύχομαι σύντομα να επαναληφθεί.

Κώστας

Υ.Γ.1.: Μαρία, θέλω τη συνταγή για το γλυκό :-). Ήταν υπέροχο!!!!
Υ.Γ.2.: Γιώργο, και πάλι, καλός πολίτης!!!
Κώστας Γρατσίας
Βριλήσσια Αττικής
gratsias

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 15:20

Πράγματι πολύ ωραία η χθεσινή γενέθλια συνάντηση, τα είπαμε για κάνα τρίωρο, είχαμε και τα κεράσματά μας (ευχαριστούμε Μαρία!) και γενικά ήταν μία ωραία παρεϊστικη ατμόσφαιρα! Έχω βάλει κάποιες φωτογραφίες στις συναντήσεις στην gallery!

Ευχαριστώ και πάλι όλους για τις ευχές!

Πάμε για τις επόμενες τώρα, να μας έχει ο θεός γερούς που λέει και το τραγούδι ;)
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό GiorgosP » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 15:30

nNoe έγραψε:Ποιος σας ειπε οτι δε πειραζει που δε ηρθατε?Κομμενα αυτα απο δω κ περα. :lol: :lol: Απο δω και στο εξης,θα παιρνουμε απουσιες και η περιοχη που ανηκει οποιος δε ερχεται ΔΕΝ θα εχει τη συμπασταση των υπολοιπων.Και ειναι -πιστεψτε με-πολυ σκληρο πραμα η μοναξιαααα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (ειδικα κατι Νεα Ηρακλεια ,κατι Αγιοι Αναργυροι,κατι Φαληρα που βλεπουν συνεχεια βροχες....)

Τσίμπισα φίλε μου Γιώργη!!!

Έτσι είναι και έχεις δίκιο, δια τις απουσίες! Όχι όμως για τα χιλιοστά. Γιατί, όπως και να το κάνουμε, τα νότια πάντα αδικημένα είναι. Γλυτώνω εγώ που τρώω απλόχερα από τα δυτικά ότι έρθει στην ευθεία από την πατρίδα (Πελοπόννησο!!) ή επηρεάσει Νίκαια, Κορυδαλλό και πέριξ. ;)

Όντως οι συναντήσεις είναι πολύ σημαντικό τμήμα όχι μόνο εδώ που είμαστε, αλλά και γενικά στη ζωή μας!

Καλός πολίτης Γιώργη.
Καλώς ήρθες Άρμεν.
Γιώργος Πατρίκης, Ν. Φάληρο

Γιατί αν η ελπίδα φαντάζει μεγαλείο, χαθήκαμε.
Γιατί αν η αισιοδοξία μοιάζει με ουτοπία τότε είμαστε καταδικασμένοι να ζήσουμε μια ζωή δίχως νόημα!
Άβαταρ μέλους
GiorgosP

Δημοσίευσηαπό nNoe » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 15:35

Ο Αρμεν ειναι μορφη ρε!!!! Ηρθε χτες,καθομασταν εκει,λεει εδω ειναι η συνατηση της hellasweather" ?Λεμε ναι παλλικαρι μου,ποιος εισια εσυ?Ο Αρμεν,λεει! Κουφαθηκαμε.Ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη!! Εγω χαρηκα που ειδα και τον Παπασταθοππυλο,ειχα καιρο να τν δω στις συναντησεις μας.Οσο για την απεικονιση μου,ειναι τραγικες οι φωτογραφιες που με βγαζετε ολοι σας.Με κανετε χοντρο,ενω δεν ειμαι.Απλα εχω στογγυλο προσωπο.Καποια στιγμη αυτο πρεπει να σταματησει!! Και ναι πραγματι αποφευγω να τρωω διοτι μετα λετε χαζομαρες.
*nNoe*

http://armenistis87b.blogspot.com/

"Ιn Hellasweather,we trust"
Άβαταρ μέλους
nNoe

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Δευτ 19 Νοέμ 2012, 17:10

Γιώργο ξεχνάς ποιος είναι ο νούμερο 1 φωτογράφος της λίστας; Οπότε μην αρχίσουμε να μιλάμε για φωτογραφίες! :P
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό teddyk » Πέμ 29 Νοέμ 2012, 20:50

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ..
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΣ ΟΨΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ #$@%%^...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΑΣΤΡΑΠΟΒΡΟΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΤΕΟ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ITS RAINING CATS AND DOGS!!
[b][i][color=#0000BF]Ted Kalyvas-Derdemezis[/color]
[/i][/b][color=#0000FF]Athens-Kifissia-290m[/color]

[i][color=#FF0040]http://www.cyclogenesis.gr/kifissia , http://weatherace.blogspot.com/[/color][/i]
Άβαταρ μέλους
teddyk

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Συναντήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης