ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΑΑ 08/12/2012

Αρχείο Συναντήσεων της HellasWeather (Πανελλήνιες κ.α.)

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΑΑ 08/12/2012

Δημοσίευσηαπό beach-snow » Πέμ 06 Δεκ 2012, 17:10

Mέσα κατά 99% κι εγώ...Αϊντε να ειδωθούμε από κοντά με μερικούς συνδαιτυμόνες που έχουμε κάμποσο καιρό να τα πούμε...
Μάχες αναμένονται!!!!
To χιόνι (και ο καιρός γενικά), είναι η σοφία της φύσης!!!
http://weatherparty.blogspot.gr/
beach-snow

Δημοσίευσηαπό Maria K » Πέμ 06 Δεκ 2012, 17:28

Λεβέντη Έλλη έγραψε:
lagouvar έγραψε:Αγαπητοί φίλοι

Λέμε να βρεθούμε στο ΕΑΑ το επόμενο Σάββατο 08.12. Τι λέτε;

Θα εχει χιόνια και θα είναι ωραία

Φιλικά

Κώστας Λ.

καλησπέρα σας είμαι το νεότερο μέλος εδώ μόλις σήμερα μπήκα οπότε κλείνω ούτε 1 ημερών καλώς σας βρήκα οποιοδήποτε λάθος κάνω να με συγχωρέσετε δε ξέρω τη τύφλα μου τέλος πάντων πρώτα ο θεός το Σάββατο θα έρθω στο αστεροσκοπείο θα περάσουμε πολύ ωραία!!!μακάρι να βλέπαμε και κανά χιονάκι αν και ακούω ότι η Πάρνηθα ενδεχομένως δει χιόνι την Παρασκευη για Πεντέλη πολύ δύσκολο αλλά βλέπω πραγματικά τον Χειμώνα να μας καραδοκεί με εκπλήξεις......

Επιτέλους, ακόμη μια γυναίκα, βρε παιδιά! Καλώς όρισες Έλλη, έλα να γνωριστούμε! Και βέβαια θα περάσουμε ωραία! Κι όσοι δεν ξέρουμε την τύφλα μας όλο και κάτι μαθαίνουμε! ;)
Μαρία Καββαδία
Αθήνα, Αργυρούπολη-σύνορα Ηλιούπολης, 120μ

Και που είσαι χιονοσύννεφο εμένα τι με νοιάζει
Αφού το μόνο που μπορείς είν’ το τρελό αγιάζι.
Άβαταρ μέλους
Maria K

Δημοσίευσηαπό Maria K » Πέμ 06 Δεκ 2012, 17:32

Angeliki Angelidou έγραψε:Λοιπόν φέτος λέω να πάμε στον Χρύσανθο για μπριζόλες, τι λέτε;; :lol: :lol: :lol:
Μα, δεν θα σας θυμάται πιά μετά απο τόσα χρόνια :lol: :lol: :lol:

Καλά, άντε τα λέμε απο κοντά το Σάββατο.

Λες, Αγγελική; Έχω κάτι ψωμάκια μπαγιάτικα, να φέρω; :lol: :lol:
Μαρία Καββαδία
Αθήνα, Αργυρούπολη-σύνορα Ηλιούπολης, 120μ

Και που είσαι χιονοσύννεφο εμένα τι με νοιάζει
Αφού το μόνο που μπορείς είν’ το τρελό αγιάζι.
Άβαταρ μέλους
Maria K

Δημοσίευσηαπό GiorgosP » Πέμ 06 Δεκ 2012, 18:00

Maria K έγραψε:
Angeliki Angelidou έγραψε:Λοιπόν φέτος λέω να πάμε στον Χρύσανθο για μπριζόλες, τι λέτε;; :lol: :lol: :lol:
Μα, δεν θα σας θυμάται πιά μετά απο τόσα χρόνια :lol: :lol: :lol:

Καλά, άντε τα λέμε απο κοντά το Σάββατο.

Λες, Αγγελική; Έχω κάτι ψωμάκια μπαγιάτικα, να φέρω; :lol: :lol:

Όλα τα λεφτά η επικοινωνία που είχε κάποια στιγμή πριν από χρόνια ο Noe, στην προσπάθεια να κλείσει τραπέζια για την HW.
Φυσικά είχε μεσολαβήσει τον προηγούμενο χρόνο ο ψωμοπόλεμος και ο άνδρωπος μας είχε personas non grata!!! :lol: :lol: :lol:
Γιώργος Πατρίκης, Ν. Φάληρο

Γιατί αν η ελπίδα φαντάζει μεγαλείο, χαθήκαμε.
Γιατί αν η αισιοδοξία μοιάζει με ουτοπία τότε είμαστε καταδικασμένοι να ζήσουμε μια ζωή δίχως νόημα!
Άβαταρ μέλους
GiorgosP

Δημοσίευσηαπό nNoe » Πέμ 06 Δεκ 2012, 19:42

κομπλεξικες καταστασεις....καποιος ειχε ζητησει λιγο ψωμακι,εγω του δωσα πιο πολυ απ οσο αυτος ηθελε,μου τοο επεστρεψε,εγω του δωσα ενα μικροτερο ψωμακι,αυτος ηθελε πιο μικρο γιατι εκανε διαιτα ,ταυτοχρονα καπιος αλλος ηθελοε κ αυτος ψωμι,εγω δεν ακουσα καλα νομιζα πως ηθελε λιγο,εγω του δωσα λιγο,αυτος μου το επεστρεψε ,μετα του δωσα πιο πολυ,μπερδευτηκε με το ψωμι του αλουνου,πεταχτηκε ο Σεβαστος που ετρωγε τις πατατες και δεν ειχε ψωμι,το πηρε ολο,μετα αυτοι θυμωσανε,.εγω τους ειπα να μη θυμωνουνε,.τους ξαναδωσα ψωμακι ,δεν το καταλαβανε ,το ψωμακι επεσε κατω,και ενταξει τωρα ο ταβερνιαρης εκει,το δε στραβα ολο αυτο το κλιμα αλληλεγγυης και φιλιας..,χαζομαρες...
*nNoe*

http://armenistis87b.blogspot.com/

"Ιn Hellasweather,we trust"
Άβαταρ μέλους
nNoe

Δημοσίευσηαπό Angeliki Angelidou » Πέμ 06 Δεκ 2012, 20:50

nNoe έγραψε:κομπλεξικες καταστασεις....καποιος ειχε ζητησει λιγο ψωμακι,εγω του δωσα πιο πολυ απ οσο αυτος ηθελε,μου τοο επεστρεψε,εγω του δωσα ενα μικροτερο ψωμακι,αυτος ηθελε πιο μικρο γιατι εκανε διαιτα ,ταυτοχρονα καπιος αλλος ηθελοε κ αυτος ψωμι,εγω δεν ακουσα καλα νομιζα πως ηθελε λιγο,εγω του δωσα λιγο,αυτος μου το επεστρεψε ,μετα του δωσα πιο πολυ,μπερδευτηκε με το ψωμι του αλουνου,πεταχτηκε ο Σεβαστος που ετρωγε τις πατατες και δεν ειχε ψωμι,το πηρε ολο,μετα αυτοι θυμωσανε,.εγω τους ειπα να μη θυμωνουνε,.τους ξαναδωσα ψωμακι ,δεν το καταλαβανε ,το ψωμακι επεσε κατω,και ενταξει τωρα ο ταβερνιαρης εκει,το δε στραβα ολο αυτο το κλιμα αλληλεγγυης και φιλιας..,χαζομαρες...

Δηλαδή Γιώργο, μας παίρνει να κλείσουμε τραπέζι και να μην πάμε :lol: :lol: :lol:
Είμαι περίεργη, με όλη αυτή την κρίση που επικρατεί, χρεώνουν ακόμα τις μπριζόλες 25ευρώ την καθεμιά :? :? :? :?
Αγγελική Α.
Αθήνα, Αργυρούπολη
Angeliki Angelidou

Δημοσίευσηαπό Λεβέντη Έλλη » Παρ 07 Δεκ 2012, 1:06

beach-snow έγραψε:Mέσα κατά 99% κι εγώ...Αϊντε να ειδωθούμε από κοντά με μερικούς συνδαιτυμόνες που έχουμε κάμποσο καιρό να τα πούμε...
Μάχες αναμένονται!!!!

άντε τέλεια κύριε Μπίτσαρε...θα περάσουμε τέλεια......έχουμε να τα πούμε και καιρό 2 βδομάδες???είδατε ότι θα ρθω και εγω και είπατε δεν έρχομαι??χαχαχχα :lol:
Λεβέντη Έλλη

Δημοσίευσηαπό LeoP » Παρ 07 Δεκ 2012, 1:12

+ Λεωσθένης Πασιπουλαρίδης 5-10 λεπτά παρουσίαση

lagouvar έγραψε:Αγαπητοί φίλοι

Σχετικά με τη συνάντηση (αν δεν κάνω λάθος) έχουν προγραμματιστεί μέχρι τώρα οι παρακάτω 7 παρουσιάσεις:

Γκίκας
Μαρουσάκης
Παπακωστόπουλος
Καντάς
Ντουντουλάκης
Βουγιούκας
Λαγουβάρδος

Ξέχασα κάποιον;

Για να μην υπάρξει πρόβλημα χρόνου, πρέπει οι παρουσιάσεις να μην ξεπερνούν τα 15 λεπτά +5 λεπτά για ερωτήσεις.
Ο χρονικός περιορισμός θα τηρηθεί αυστηρά φέτος, οπότε σας παρακαλώ προσαρμόστε τις παρουσιάσεις σας στα 15 λεπτά.

Φιλικά

Κώστας Λ.
ΕΑΑ-Ασκύφου (D-4)
Άβαταρ μέλους
LeoP

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Παρ 07 Δεκ 2012, 20:20

nNoe έγραψε:κομπλεξικες καταστασεις....καποιος ειχε ζητησει λιγο ψωμακι,εγω του δωσα πιο πολυ απ οσο αυτος ηθελε,μου τοο επεστρεψε,εγω του δωσα ενα μικροτερο ψωμακι,αυτος ηθελε πιο μικρο γιατι εκανε διαιτα ,ταυτοχρονα καπιος αλλος ηθελοε κ αυτος ψωμι,εγω δεν ακουσα καλα νομιζα πως ηθελε λιγο,εγω του δωσα λιγο,αυτος μου το επεστρεψε ,μετα του δωσα πιο πολυ,μπερδευτηκε με το ψωμι του αλουνου,πεταχτηκε ο Σεβαστος που ετρωγε τις πατατες και δεν ειχε ψωμι,το πηρε ολο,μετα αυτοι θυμωσανε,.εγω τους ειπα να μη θυμωνουνε,.τους ξαναδωσα ψωμακι ,δεν το καταλαβανε ,το ψωμακι επεσε κατω,και ενταξει τωρα ο ταβερνιαρης εκει,το δε στραβα ολο αυτο το κλιμα αλληλεγγυης και φιλιας..,χαζομαρες...

Και που να δεις μετά το στρατό πόσο ψωμί τρώω! :lol: :lol:

Τα λέμε αύριο στο ΕΑΑ, μάλλον βροχερά όπως και πέρυσι!
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό lagouvar » Σάβ 08 Δεκ 2012, 8:52

Καλημέρα σε όλους

Υπενθυμίζω τη σημερινή συνάντηση στην Πεντέλη, ώρα έναρξης 1600 (η κεντρική πόρτα θα κλείσει μετά τις 1620)

Εχουμε τελικά 8 παρουσιάσεις (προτείνω την παρακάτω σειρά):
Γκίκας
Πασιπουλαρίδης
Καντάς
Ντουντουλάκης
Βουγιούκας
Λαγουβάρδος
Μαρουσάκης
Παπακωστόπουλος

Επειδή η κάθε παρουσίαση πρέπει να είναι σύντομη (πρέπει αν τελειώσουμε μέχρι τις 2030), δεν θα φορτώσω παρουσιάσεις με περισσότερες από 15-20 διαφάνειες
οπότε σας παρακαλώ προσαρμόστε τις αναλόγως.

Υπάρχει και μια μικρή πιθανότητα να μην έχουμε θέρμανση στην αίθουσα, οπότε λάβετε τα μέτρα σας (μικρή πιθανότητα αλλά όχι αμελητέα).

Φιλικά

Κώστας Λ.
ΕΑΑ-Πεντέλη
lagouvar

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συναντήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες