ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 2013

Αρχείο Συναντήσεων της HellasWeather (Πανελλήνιες κ.α.)

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 2013

Δημοσίευσηαπό Pavlosgrig » Κυρ 24 Φεβ 2013, 23:08

Καλησπέρα σας από την Άρτα, που αναφέρει ζέστη, υγρασία, νοτιά και αρκετά πυκνή συννεφιά.

Η 12η Πανελλήνια Συνάντηση πέρασε στην ιστορία λοιπόν και αυτό που μου άφησε με δυο λόγια είναι ότι έγινε μια απίστευτη εκδρομή! Θεωρώ ότι πραγματοποιήθηκε με απόλυτη επιτυχία και μου αφήνει ένα αίσθημα πληρότητας και ικανοποίησης. Χάρηκα ιδιαίτερα που είδα φίλους τους οποίους "βλέπω" σχεδόν καθημερινά μέσω των γραπτών τους, γνώρισα καινούρια άτομα, μοιραστήκαμε την αγάπη μας για τον καιρό και τη φύση... Όλοι ήταν εξαιρετικοί και θέλω να σας ευχαριστήσω έναν προς έναν. Είναι πάρα πολύ σημαντικό να γνωρίζεσαι και να συζητάς με ανθρώπους που μιλάτε καθημερινά γραπτά, αλλά δεν μπορείς καθημερινά να επικοινωνήσεις δια ζώσης.

Αυτό που με εντυπωσίασε στη φετινή συνάντηση ήταν η τρομερή οργάνωση. Τα παιδιά που τη διοργάνωσαν, ο Σταύρος, ο Νεκτάριος κι ο Χάρης, τους οποίους ευχαριστώ κι από εδώ θερμότατα, πραγματοποίησαν υπέρβαση και αφιέρωσαν ένα σωρό ώρες και μέρες, ώστε να πάνε όλα καλά, να διευκολυνθούμε όλοι μας στα πάντα και να περάσουμε τόσο καλά. Το όλο πρόγραμμα ήταν πληρέστατο κι επέτρεψε να δούμε όλα τα μέρη τα οποία περιελάμβανε κι ο καιρός ευτυχώς μας έκανε τη χάρη και δεν ήταν άσχημος (ψιλόβροχο, λίγη ομίχλη, αλλά και "σήκωμα" της συννεφιάς σήμερα και ευκαιρία να θαυμάσουμε όλο το τοπίο). Η πανέμορφη Ήπειρος είναι ένας τόπος με ατέλειωτα αξιοθέατα να δεις. Το μέρος που έγινε η συνάντηση είναι πιθανώς το πιο απόκρημνο κι άγριο της χώρας, όπως και τα χωριά που βρίσκονται σε αυτό.

Προσωπικά έμεινα έκπληκτος κι έπαθα πλάκα με το Συρράκο, στο οποίο για πρώτη φορά πήγα και δεν έχω σταματήσει να μιλάω γι' αυτό σε φίλους και στους δικούς μου. Όλο το μεγαλείο της φύσης, της ιστορίας και του ντόπιου στοιχείου μαζεμένο σε ένα υπέροχο χωριό. Εντάξει νομίζω ότι είναι από τα λίγα τόσο μα τόσο όμορφα χωριά της χώρας.Το μέρος είναι ένα μνημείο.

Το κυρίως τμήμα της συνάντησης, το πρωί και το μεσημεράκι του Σαββάτου ήταν επίσης άψογα οργανωμένο κι έγιναν μάλιστα και παρουσιάσεις οι οποίες ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρουσες. Προσωπικά έμαθα πολλά πράγματα, τόσο καιρικά, όσο και ιστορικά για την απείρου κάλλους τοποθεσία αυτή. Νομίζω ότι σχεδόν όλα όσα έγιναν και ειπώθηκαν υπάρχουν σε βίντεο και υπάρχουν και πολλές φωτογραφίες, οι οποίες θα δίνονται σταδιακά.

Τα βράδια τόσο της Παρασκευής στα Πράμαντα, όσο και του Σαββάτου με την ορχήστρα στο ξενοδοχείο περάσαμε τέλεια με άφθονη κουβεντούλα (και ποτό ;) ) και ξενύχτι μέχρι πρωίας! Οι σκέψεις μου είναι εντελώς μπερδεμένες αυτή την ώρα κι αυτό φαίνεται μάλλον κι από το παρόν γραπτό μου, τόσο λόγω του ενθουσιασμού όσο και της αϋπνίας, οπότε από αύριο θα μπορώ να μιλήσω και να αναφέρω πιο ξεκάθαρα πράγματα! Προς το παρόν σας αφήνω, αφού ευχαριστήσω για άλλη μια φορά το Σταύρο, το Νεκτάριο και τον Χάρη για την οργάνωση, τον Χάρη επίσης και για τη μετακίνηση από Γιάννενα στο Προσήλιο και στις γύρω διαδρομές όλο το τριήμερο κι επίσης και τον Κωνσταντίνο Καντά που με κατέβασε ως την Άρτα σήμερα το απόγευμα. Ένα αυχαριστώ επίσης και προς τα παιδιά του ξενοδοχείου, το οποίο είναι υπέροχο για την ευγένεια και την εξυπηρετικότητά τους! Εύχομαι και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά να ανταμώσουμε και πάλι οπουδήποτε κι αν κανονιστεί και να είμαστε ακόμα περισσότεροι!

Καλό βράδυ, αναμένω κι εγώ να δω φωτογραφίες από τα παιδιά και το συντομότερο που μπορέσω θα δώσω κι εγώ λίγες δικές μου που τράβηξα!
Παύλος, Άρτα
16C 74%
άπνοια
συννεφιά
Pavlosgrig

Δημοσίευσηαπό Konstantinos » Κυρ 24 Φεβ 2013, 23:53

Καλησπέρα σε όλους,

μια άρτια οργανωμένη Πανελλήνια έλαβε τέλος πριν λίγες ώρες στην καιρική φωλιά των Τζουμέρκων. Με μια φράση περάσαμε υπέροχα και η χαρά μου που ήμουν παρών στη συνάντηση αυτή είναι μεγάλη. Ευχαριστούμε τους διοργανωτές της συνάντησης Χάρη, Σταύρο και Νεκτάριο που μας έφεραν στην Ήπειρο και να είστε σίγουροι ότι το απολαύσαμε...
Καλή ξεκούραση στους ταξιδιώτες, καλή αντάμωση στην επόμενη φορά...

Υ.Γ. Υλικό άμεσα τις επόμενες ημέρες... ;)
Κωνσταντίνος, Πάτημα Χαλανδρίου (246m)
Αθήνα
Άβαταρ μέλους
Konstantinos

Δημοσίευσηαπό MeteoRio_nek » Δευτ 25 Φεβ 2013, 0:22

Καλησπέρα σας από Ρίο , μετά τη λήξη της 12ης Πανελλήνιας Συνάντησής μας

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους και όλες για τις όμορφες στιγμές που μοιραστήκαμε!

Εικόνα
12η Πανελλήνια Συνάντηση Hellas Weather στο Προσήλιο των Β. Τζουμέρκων Ηπείρου! by meteorio_nek, on Flickr

Εικόνα
Η κορυφή της Στρογγούλας από το ξενοδοχείο TZOUMERKA LAKMOS, όπου φιλοξένησε τη 12η Πανελλήνια Συνάντηση της Hellas Weather by meteorio_nek, on Flickr

Καλό ξημέρωμα και καλή βδομάδα!
Άβαταρ μέλους
MeteoRio_nek

Δημοσίευσηαπό Hengeo » Δευτ 25 Φεβ 2013, 2:44

xionopatriarxis έγραψε:ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΑΠΌ ΠΡΟΣΗΛΙΟ. ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΠΙΘΑΝΑ. ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟ ΥΛΙΚΟ.

Πραγματικά φάγαμε ήπιαμε και χορέψαμε με την ψυχή μας!

Μία απόλυτα επιτυχημένη πανελλήνια συνάντηση έλαβε τέλος, προσωπικά θα την έβαζα στις δύο καλύτερες που έχω πάει. Μαζευτήκαμε γύρω στα 30-40 άτομα, περάσαμε απίθανα και το μυαλό μου είναι ακόμα εκεί! Όπως χαρακτηριστικά μου είπε η Έλλη λίγο πριν φτάσουμε στην Αθήνα, πες στην Hellasweather να κάνουν μία συνάντηση την εβδομάδα! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για τις όμορφες στιγμές, στο Νεκτάριο, τον Χάρη και τον Σταύρο για την οργάνωση και τον Βαγγέλη Πλεύρη με του οποίου το αυτοκίνητο ήρθα!

Θα ακολουθήσει αφού ξεκουραστώ πιο εκτενές υλικό, έχω γύρω στις 60 φωτογραφίες, αλλά και αναλυτική αναφορά που χρωστάω για τα ρεκόρ που διαλύθηκαν στον σταθμό μου με το χαμό της Παρασκευής..

Καληνύχτα σε όλους!
ΚΛΕΙΣΤΟΝ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
Hengeo

Δημοσίευσηαπό Corsair » Δευτ 25 Φεβ 2013, 8:34

Καλή σας μέρα!!! Δεν μπορώ ακόμα να πω τίποτα και να κάνω πολλά πράγματα συγχρόνως.... :lol:
το μυαλό δεν εργάζεται ακόμα κανονικά....
μόνο να ευχαριστήσω την Παρέα, που υπάρχει!!!!
υπέροχοι άνθρωποι, σε υπέροχους τόπους!!!
και αυτό...
Εικόνα
σύσσωμη η HW στο χορό... :D
τα υπόλοιπα θα ακολουθήσουν σύντομα, κατόπιν -της άκρως απαραίτητης- λογοκρισίας, όπως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ είπε κι ο Χάρης!!! :lol: :lol: :lol:
Καλημέρααααα!!!
Deep Purple και Child in Time, γιά όλα τα ..."παιδιά" της παραπάνω φωτό κι όχι μόνο...
http://www.youtube.com/watch?v=-o4-9toOBEI
ΕικόναΓιώργος Διακάκης
http://www.youtube.com/watch?v=L61pU9TYOrs
Άβαταρ μέλους
Corsair

Δημοσίευσηαπό Λεβέντη Έλλη » Δευτ 25 Φεβ 2013, 10:35

Καλημέρα σε όλους από το ζεστό θα έλεγα Χαλάνδρι Αττικής,φτάσαμε κατά τις 10 το βράδυ η επιστροφή πάρα πολύ καλή,είχαμε γενικότερα ένα όμορφο ταξιδάκι και γι αυτό να ευχαριστήσω τον Βαγγέλη Πλεύρη που μας επέστρεψε σώους!!!Την Παρασκευή το πρωί που είχαμε το ταξίδι η αλήθεια είναι ότι τέτοιο πράγμα δε το χα ξαναζήσει ποτέ στη ζωή μου,αλλά βαθειά μέσα μου πιστεύω πως ο Θεός έκλαιγε που θα έφευγα για το πανέμορφο Προσήλειο Ιωαννίνων.Να ευχαριστήσουμε θερμά καταρχάς τα μέλη του ξενοδοχείου για την τόσο όμορφη φιλοξενία και κατα δεύτερον τα μέλη της Hellas Weather που διευθέτησαν για την τόσο οργανωμένη εκδρομή!!!Επίσης τον Λεωσθένη για την ξενάγηση της περιοχής,των βουνών των λιμνών κοκ!!! Βέβαια Λεό αν με ρωτήσεις τώρα θα μείνω μεταξεταστέα...... :oops: Λοιπόν,επίσης να ευχαριστήσω τον καθένα σας ξεχωριστά είστε όλοι πολύ ιδιαίτερα παιδιά και αγαπητά προς εμένα!!!Όπως ανέφερα και στον Χιονοπατριάρχη αν θυμάμαι καλά, να γίνονται πιο συχνά συναντήσεις τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα και επίσης τι θα λέγατε για 2 Πανελλήνιες η μία καλοκαίρι και η άλλη χειμώνα???Το χειμώνα στα βουνά με χιόνια και το καλοκαίρι στις παραλίες με θύελλες και μποφορ και πελώρια κύματα δε θα ταν τέλειο???Αυτά για την ώρα και ευχαριστώ πάλι όλους σας για αυτό το υπέροχο 3ήμερο θα μείνει για πάντα στη ζωή μου γιατί σηματοδοτήθηκε και με την καταιγιδοκακοκαιρία.Επίσης μη ξεχάσω και το χει μετά παράπονο και ο Νεκτάριος και ποιος τον ακούει μετά, να δώσω τα συγχαρητήρια μου για τις παρουσιάσεις και για το φωτογραφικό υλικό τόσο στο Νεκτάριο όσο και στον Χάρη και τον Σταύρο που δε μπόρεσε να βρίσκεται κοντά μας.Όπως είπαμε βέβαια του χρόνου η συνάντηση θα γίνει στο Χαλάνδρι και μην ακούσω καμία αντίρρηση........Φιλάκια σε όλους!!!
Λεβέντη Έλλη

Δημοσίευσηαπό LeoP » Δευτ 25 Φεβ 2013, 13:19

Ήταν μια υπέροχη συνάντηση που τα είχε όλα! Φεύγοντας από κει πήρα μαζί μου τις αναμνήσεις της ζεστής παρέας καθώς και του επιβλητικού και άγριου ηπειρώτικου περιβάλλοντος, που θα με συντροφεύουν για αρκετά χρόνια στη συνέχεια. Θέλω κι εγώ να ευχαριστήσω όλους όσοι πήραν μέρος σε αυτό το γεγονός. Η συμβολή του καθενός στην όλη διαδικασία ήταν μοναδική και πολύτιμη. Ιδιαίτερα ευχαριστώ τους διοργανωτές Αλέξανδρο, Χάρη, Νεκτάριο και Σταύρο για την πετυχημένη οργάνωση της Συνάντησης από την πολύ αρχή της μέχρι το συγκινητικό τέλος της. Εύχομαι κάθε χρόνο η συνάντηση να πραγματοποιείται έτσι ή και καλύτερη!

Λεωσθένης

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
LeoP

Δημοσίευσηαπό Kalivia_theocharis » Δευτ 25 Φεβ 2013, 21:38

Καλησπέρα σας.

Αισθάνομαι την ανάγκη να γράψω λίγες γραμμές όσο αφορά την Πανελλήνια συνάντηση των μελών της Hellasweather διότι είμαι από εκείνους που αν και μέλος από το 2008 δεν έχω μπορέσει να συμμετάσχω σε μια τέτοια συνάντηση. Είναι τέτοια η φύση της δουλειάς μου δηλαδή - μιας και δουλεύω εδώ και πολλά χρόνια ΚΑΙ σαββατοκύριακο, δηλαδή 7Χ7 ασταμάτητα - που δεν έχω τη δυνατότητα να πω οτι ναι αυτο το ΣΚ θα πάω σε μια τέτοια συνάντηση που τόσο λαχταρώ όπου κι αν είναι να γίνει. Αυτή τη φορά βέβαια που η συνάντηση ήταν να γίνει και στην Ηπειρο, ε... είχα τις μαύρες μου για μέρες. Εβραζα στο ζουμί μου. Σχεδόν όλη αυτή την περιοχή την έχω επισκεφτεί με τη μορφή εκδρομής πριν 9-10 χρόνια με συγγενείς που μένουν μόνιμα στα Γιάννενα. Αλλά όταν έχεις μια τέτοια παρέα τα πράγματα είναι διαφορετικά. Υπάρχει άλλη μαγεία. Παρόλα αυτά μιας και ο τόπος καταγωγής μου είναι η Μυροδάφνη Ιωαννίνων, πως να το κάνουμε..... η χαρά ήταν πολύ μεγάλη κι ας ήξερα οτι δεν πρόκειται να πάω. Ημουν όμως σίγουρος εξ αρχής και εκατό τοις εκατό πεπεισμένος οτι όσοι καταφέρνανε να πάνε στη συνάντηση, θα περνάγανε τέλεια. Συγχαρητήρια στους διοργανωτές - οικοδεσπότες. Πατριωτάκια μας βγάλατε ασπροπρόσωπους.!! Και ένα μεγάλο μπράβο σε αυτούς που καταφέρανε να πάνε, διότι παραμερίσανε στην άκρη την κρίση, τα έξοδα, τα χιλιόμετρα και άλλα πολλά για να βρεθούνε όλοι μαζί σε ένα θεϊκό μέρος που πραγματικά βρίσκεσαι κοντά στο Θεό, ηρεμεί η ψυχή σου και παίρνεις βαθιές ανάσες για να μπορέσεις με δύναμη να συνεχίσεις το δύσκολο μονοπάτι που όλοι γνωρίζουμε. Να είστε όλοι καλά και εύχομαι να βρεθούμε κάποια στιγμή σε κάποιο άλλο μέρος.
Αναμένω και γω όπως και τα υπόλοιπα μέλη υλικό από την πετυχημένη συνάντηση.
Αντε βρε παιδιά. Τι κάνετε;; Που είναι οι πίτες; που είναι τα τσίπουρα; που είναι τα κοψίδια; Ελεος δηλαδη!!

Καλό βράδυ σε όλους....
Θεοχάρης Θεοδωρής
Καλύβια Θορικού Ανατολ.Αττικής
ΥΨ.150μ

www.weatherdata.gr
www.atticaweather.gr
Άβαταρ μέλους
Kalivia_theocharis

Δημοσίευσηαπό Konstantinos » Δευτ 25 Φεβ 2013, 22:17

Καλησπέρα και πάλι,

η 12η Πανελλήνια συνάντηση στο Προσήλιο Τζουμέρκων είναι πλέον κομμάτι της προσωπικής ιστορίας όλων όσων συμμετείχαν. Κάθε φορά που παρευρίσκομαι σε μια συνάντηση, διαπιστώνω πόσο σημαντικές είναι αυτές οι στιγμές. Δεν είναι απλά ένα ταξίδι σε ένα όμορφο βουνό, ή ένα όμορφο χωριό. Είναι η συνάντηση με τους συνταξιδιώτες φίλους σε αυτό το ξεχωριστό καιρικό ταξίδι που συνεχίζεται ασταμάτητα... Κάποιοι κάποτε μπορεί να κουραστούμε και κάπου να κάνουμε στάση από αυτό. Αλλά οι στιγμές που έχουμε ζήσει μαζί δεν θα χάσουν ποτέ το χρώμα τους...
Ακολουθούν λίγες φωτογραφίες για να πάρετε μια γεύση από τις περιοχές που γνωρίσαμε. Χάρη, Σταύρο και Νεκτάριε σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική εμπειρία στο Προσήλιο Τζουμέρκων :!: :!:

Παρασκευή απόγευμα και μετά από 90 λεπτά καθυστέρησης στο Αίγιο εξαιτίας κλεισίματος της εθνικής οδού από διαδηλωτές για τοπικό θέμα του Αιγίου πλησιάζουμε στο Προσήλιο...
Από το Κουτσελιό ως το ξενοδοχείο Λάκμος η απόσταση είναι περίπου 35 χλμ. Κάπου στα μισά της διαδρομής ο δρόμος έχει κουραστικές στροφές, αλλά πολύ γραφικές συνάμα...
Εικόνα
Untitled by ndimensi, on Flickr

Λίγο παρακάτω και το μέγιστο υψόμετρο της διαδρομής (κοντά στα 1100 μέτρα υπολόγισα) η χιονοκάλυψη είναι εκτενή και η Τ πέφτει στους 5 βαθμούς...
Εικόνα

Φτάνοντας στο Προσήλιο σούρουπο ίσα που είδαμε για λίγο την κοιλάδα που τρέχει ο Καλαρρύτικος ποταμός...
Εικόνα

Σαββάτο πρωί με ψιλόβροχο και αρκετή ομίχλη στη γύρω περιοχή μαζευόμαστε σιγά σιγά για την 12η Πανελλήνια συνάντησή μας...
Εικόνα
12η Πανελλήνια Hellasaweather by ndimensi, on Flickr

Hellasweather :!:
Εικόνα
Hellasweather by ndimensi, on Flickr

Υπάρχει πολύ υλικό από βίντεο που έχουν τραβήξει οι διοργανωτές και όχι μόνο και θα δείτε οπτικοακουστικά τη συνάντηση. Εγώ βίντεο δεν χρησιμοποιώ για την ώρα...
Το μεσημέρι του Σαββάτου, το πρόγραμμα έλεγε Συρράκο. Ένα χωριό που το έχω ακούσει τόσες πολλές φορές και ποτέ δεν κατάφερα να πάω, είχε έρθει η ώρα να το δω από κοντά...
Εικόνα
Συρράκο by ndimensi, on Flickr

Προσωπικά θα μπορούσα να κάτσω πολύ ώρα σε αυτό το παγκάκι... ;)
Εικόνα
Αγναντεύοντας το Συρράκο by ndimensi, on Flickr

Μπαίνοντας στο χωριό δεν ξέρεις τι να πρωτοφωτογραφήσεις... Γενικά δεν σας κρύβω το όλο τοπίο που είδαμε το 48ωρο αυτό με κατάπινε και δεν ήξερα τι να φωτογραφίσω όταν σήκωνα το φακό...
Εικόνα

Μετά από βόλτα στα χιονισμένα δρομάκια του χωριού καθόμαστε μέσα σε ένα καφενεδάκι... Ματιά έξω από αυτό...
Εικόνα
Μέσα από το καφενείο by ndimensi, on Flickr

Οι διοργανωτές της 12ης Πανελλήνιας...
Εικόνα
Οι διοργανωτές... by ndimensi, on Flickr

Φεύγοντας, σούρουπο πια, το Συρράκο μένει να στολίζει με τα φώτα του τις σκοτεινές και χιονισμένες πλαγιές των Τζουμέρκων...
Εικόνα
Σούρουπο στο Συρράκο by ndimensi, on Flickr

Κυριακή ξημερώνει με διαστήματα ήλιου. Ηλιοφάνεια ελάχιστη το ΣΚ που πέρασε στο Προσήλιο και η φωτογραφία αυτή ήταν απλά θέμα τύχης που την πέτυχα...
Εικόνα
Στρογγούλα by ndimensi, on Flickr

Αφού τρώμε τον πρωινό τραχανά μας και διάφορα άλλα καλούδια ακολουθούμε το δρόμο για Καλαρρύτες...
Εικόνα
Πηγαίνοντας για Καλαρρύτες by ndimensi, on Flickr

Ένα τούνελ που μου έδωσε την εντύπωση ότι με πολύ δυσκολία κρατά τα βράχια να μην ακολουθήσουν το νόμο της βαρύτητας...
Εικόνα

Χρώματα μέσα στο χωριό Καλαρρύτες...
Εικόνα
Καλαρρύτικα χρώματα by ndimensi, on Flickr

Περιμένοντας το χρόνο να φέρει ξανά τη... χαρά την αλάνα αυτή.
Εικόνα
Περιμένοντας να γεμίσει... χαρά by ndimensi, on Flickr

Χαρακτηριστική εικόνα του καιρού την Κυριακή όπως τον βλέπαμε από τους Καλαρρύτες και όχι μόνο...
Εικόνα

Πολλά πολλά χιλιόμετρα από καταρράκτες και ποτάμια σε όλη την περιοχή... Ήταν τόσο πολύ το νερό παντού...
Εικόνα
Διαδρομές υδάτων... by ndimensi, on Flickr

Λίγο πριν τη μονή Κηπίνας ένα δέντρο είναι κυριολεκτικά ανεξάρτητο...
Εικόνα
Ανεξάρτητο... by ndimensi, on Flickr

Μέσα στη μονή δεν υπήρχε ηλεκτρικό, (τα κλεδιά για να ανοίξουμε τα δανείστηκε ο Νεκτάριος) αλλά η ατμόσφαιρα ήταν ξεχωριστή...
Εικόνα

Μονή Κηπίνας κρεμασμένη κυριολεκτικά στο βράχο...
Εικόνα
Μονή Κηπίνας by ndimensi, on Flickr

Στη μονή χώρισαν οι δρόμοι των φίλων που μαζεύτηκαν στο Προσήλιο, μέχρι την επόμενη φορά... Επιστρέφοντας, μια σύντομη στάση στην βροχερή πόλη των Ιωαννίνων παρέα με τον Παύλο.
Εικόνα
Λίμνη Ιωαννίνων by ndimensi, on Flickr

Και μια ματιά προς το Μιτσικέλι...
Εικόνα
Χειμωνιάτικο τοπίο Ιωαννίνων by ndimensi, on Flickr

Σας ευχαριστώ όλους για τις μοναδικές στιγμές στο Προσήλιο!!! Να είμαστε καλά να ανταμώνουμε φίλοι!!!
Τελευταία επεξεργασία από Konstantinos και Τρί 26 Φεβ 2013, 12:58, έχει επεξεργασθεί 6 φορά/ες συνολικά
Κωνσταντίνος, Πάτημα Χαλανδρίου (246m)
Αθήνα
Άβαταρ μέλους
Konstantinos

Πανελλήνια Συνάντηση 2013

Δημοσίευσηαπό LeoP » Δευτ 25 Φεβ 2013, 23:06

Φωτογραφιών συνέχεια από μένα...

Αισθάνομαι την ανάγκη να σας παρουσιάσω τους διαγωνιζόμενους τραγουδιστές της ομάδας, οι οποίοι κατέπληξαν το κοινό με τα ασύλληπτα άσματα που τραγούδησαν:

Νικητής ο χαβαλεδιάρης τραγουδιστής Μετεορίο Νεκ (καλλιτεχνικό ψευδώνυμο)

Εικόνα

Ακολουθούν οι υπόλοιποι (οι οποίοι τα πήγαν εξίσου καλά):

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
LeoP

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συναντήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες